Milkną dzwonki, korytarze pustoszeją...     Wakacje rozpoczęte !!!

Dziś uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017, na apelu swoją obecnością zaszczycili nas szczególni goście, m.in.: Starosta Goleniowski – Tomasz Kulinicz, Komendant Powiatowy Policji w Goleniowie – insp. Krzysztof Targoński, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Nowogardzie – asp. sztab. Piotr Pietrzak oraz Dyrektor Specjalistycznej Poradni Terapeutycznej dla Dzieci i Ich Rodzin w Nowogardzie.

„Odkrywajcie i poznawajcie nowe, pasjonujące miejsca…” wspomniała pani dyrektor, podczas krótkiego przemówienia, życząc udanych i bezpiecznych wakacji, podziękowała wszystkim pracownikom i uczniom za owocny rok.
      Apel był okazją do podsumowania wyników w nauce oraz nagrodzenia uczniów, którzy uzyskali szczególne osiągnięcia w dziedzinie naukowej, sportowej oraz społecznej. Najlepsi wyróżnieni uczniowie z rąk pani dyrektor Kariny Surmy otrzymali „świadectwa z czerwonym paskiem”, najwyższą średnią ocen 5,44 i wzorowe zachowanie uzyskał uczeń Przemysław Łuczkowiak, Anita Łuczkowiak 5,4 i wzorowe zachowanie, Natalia Dwórzyńska 5,0 i wzorowe zachowanie, w gronie osób, które uzyskały średnią ocen 4,75 i więcej uzyskały Julia Cichecka, Julia Mąkowska oraz Weronika Godziszewska.
      Szczególnie miłą niespodzianką dla trójki naszych uczniów było wyróżnienie w postaci Nagrody Starosty dla Wiktorii Grudy, Jakuba Wielowskiego oraz Marcina Ogiewy, które wręczył Starosta Goleniowski za szczególne osiągnięcia.
      Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,5 i więcej otrzymali nagrody książkowe, nagrodzeni byli również uczniowie, którzy uzyskali znaczące sukcesy w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.
      Ostatnim punktem uroczystości było wręczenie uczniom klas I i II świadectw promocyjnych.
      Do zobaczenia 1 września !

J. Machut