Wyniki konkursów w roku szkolnym 2014/2015

DOMINIKA KACZMAREK- za szczególne osiągnięcia w nauce oraz reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych, otrzymała STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW na rok szk. 2014/2015.
HANNA KOMISARZ- za szczególne osiągnięcia w nauce oraz reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowtch, otrzymała STYPENDIUM STAROSTY GOLENIOWSKIEGO na rok szk. 2014/2015.

Natalia Nejman
- Laureatka etapu wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Mediach, udział w finale ogólnopolskim

Paula Damas
- Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Irlandzkiej "Zielona Wyspa"

Dominika Kaczmarek
- Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego na szczeblu okręgowym.
- I miejsce w wojewódzkim konkursie dziennikarskim pt. "Dziennikarz XXI w."
- Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie literackim "Mój przyjaciel na plus".
- Finalistka VIII Wojewódzkiego Konkursu Nautologiczno-Geograficznego

Katarzyna Zawadzka
- Finalistka VIII Wojewódzkiego Konkursu Nautologiczno-Geograficznego

Daria Łakoma
- III miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Leśne Pejzaże"

Natalia Glanc, Justyna Stefańska, Adrian Rogowski
- III miejsce w ogólnopolskim konkursie pt. "Strzał w dziesiątkę"

Piotr Woźniak
- Wyróżnienie Złotym Dyplomem za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK

Katarzyna Zawadzka, Grzegorz Kolless, Martyna Stępień, Piotr Woźniak, Klaudia Lubczyńska
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Ekologicznej - "Eko-Planeta"

Karolina Michalak, Andżelika Więzowska, Wioleta Turowska
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie na album tematyczny - "Zwierzęta wokół nas" - "Eko-Planeta"

Karolina Ługowska, Bartłomiej Wąsik, Maciej Pietrzycki, Magda Tabor
- Finaliści VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych

SUKCESY SPORTOWE
- V miejsce w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym chłopców - druzynowo
- Mistrzostwo Województwa w Tenisie Stołowym Chłopców - awans do Drużynowego Ogólnopolskiego Finału Licealiady w Tenisie Stołowym
- Wicemistrzostwo ( II m.) Województwa w koszykówce dziewcząt
- III miejsce na Mistrzostwach Województwa w Piłce Ręcznej


Wyniki konkursów w roku szkolnym 2013/2014

MARTA PAPUSZKA- za szczególne osiągnięcia w nauce oraz reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowtch, otrzymała STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW na rok szk. 2013/2014.
KATARZYNA ZAWADZKA- za szczególne osiągnięcia w nauce oraz reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowtch, otrzymała STYPENDIUM STAROSTY GOLENIOWSKIEGO na rok szk. 2013/2014.

Konrad Sidor
- laureat VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie, opiekun - Jolanta Machut
- II miejsce w kategorii plakat w Wojewódzkim Konkursie "Profilaktyka Oczami Młodzieży", opiekun - Jolanta Machut

Paula Damas
- wyróżnienie w kategorii fotografia w Wojewódzkim Konkursie "Profilaktyka Oczami Młodzieży", opiekun - Jolanta Machut

Dominika Kaczmarek
- finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego, opiekun - Kornelia Sztengiert-Kowalczyk

Paulina Kluczewska
- wyróżnienie za interpretację w kategorii solistki, w XX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki - "Piosenka na dobre i na złe"
- laureatka w kategorii szkoły ponadgimnazjalne w VIII Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych, opiekun - Andrzej Kwaśniewski

Katarzyna Zawadzka
- finalistka XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, opiekun - Danuta Gutowska i Jolanta Machut
- laureatka I miejsca, VII Wojewódzkiego Konkursu Geograficzno-Nautologicznego, opiekun - Grażyna Połetek
- wyróżnienie w konkursie wojewódzkim "Eko-planeta", opiekun - Danuta Gutowska i Jolanta Machut

Hanna Komisarz i Grzegorz Kolles
- III wynik w województwie w konkursie XX Edycji Sejmu Dzieci i Młodzieży, delegaci na Sejm, opiekun - Marta Jasek-Nowoak

Iwo Duszyński
- IV miejsce w finale wojewódzkim XIV edycji konkursu "Pokaż nam język", opiekun - Robert Sadkowski
- IV miejsce w XVIII edycji Okręgowego Konkursu Upowszechniania Międzynarodowego Prawa Humanitarnego, opiekun - Danuta Gutowska

Jagoda Rossa
- V miejsce w XVIII edycji Okręgowego Konkursu Upowszechniania Międzynarodowego Prawa Humanitarnego, opiekun - Danuta Gutowska

Maciej Pietrzycki
- V miejsce w kategorii pistolet dowolny, VII miejsce w kategorii pistolet sportowy oraz IX miejsce w kategorii pistolet pneumatyczny podczas Międzynarodowych Mistrzostw Wybrzeża w strzelectwie sportowym w Ustce, opiekun - Michał Buniak

Bartosz Jemilianowicz, Daniel Zubrzycki, Sebastian Jemilianowicz
- brązowy medal na Mistrzostwach Polski w drużynowym tenisie stołowym chłopców w ramach Licealiady,
- mistrzostwo województwa w drużynowym tenisie stołowym chłopców, opiekun - Józef Korkosz i Emil Grygowski

Drużyna koszykówki dziewcząt
- wicemistrzostwo województwa w koszykówce dziewcząt
skład drużyny - Paulina Osakiewicz - kapitan, Karolina Ługowska, Natalia Margas, Sylwia Langner, Magdalena Trafankowska, Emilia Kowalczyk, Marta Papuszka, Agnieszka Pabisiak, Elżbieta Wójcik, Kinga Zawada, Agata Szwabowicz,
Opiekun - Łukasz Podemski

Drużyna klasy policyjnej
- II miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych,
skład drużyny - Patryk Pietraszek - kapitan, Rafał Zaranek, Daniel Zubrzycki, Łukasz Królikowski, Adrian Szulc, Katarzyna Zawadzka, Szymon Włodarczyk, Paulina Jemilianowicz, Marta Gonera, Damian Kisiel, Anita Nowakowska, Wojciech Molka, Łukasz Klein
Opiekun - komisarz Marcin Kraszewski.



Wyniki konkursów w roku szkolnym 2012/2013

KLAUDIA ROJEK - za szczególne osiągnięcia w nauce oraz reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowtch, otrzymała STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW na rok szk. 2012/2013.
KORNELIA ŁAWNICZAK - za szczególne osiągnięcia w nauce oraz reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowtch, otrzymała STYPENDIUM STAROSTY GOLENIOWSKIEGO na rok szk. 2012/2013.

Klaudia Rojek
- finalistka ogólnopolskiego konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień", opiekun K. Sztengiert-Kowalczyk
- laureatka I miejsca konkursu organizowanego przez MPiPS "Aktywni babcia i dziadek na emeryturze", opiekun K. Sztengiert-Kowalczyk
- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literacko - plastycznym "Malowane słowem i sercem", opiekun K. Sztengiert-Kowalczyk

Kornelia Ławniczak
- finalistka ogólnopolskiego konkursu "Z poprawną ortografią na co dzień", opiekun K. Sztengiert-Kowalczyk
- tytuł MISTRZA ORTOGRAFII - I miejsce w konkursie ortograficznym organizowanym przez WSH TWP w Szczecinie z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, opiekun K. Sztengiert-Kowalczyk

Konrad Sidor
- IX miejsce w Polsce, I miejsce w województwie w debacie na temat ekorozwoju do XIX edycji "Sejmu dzieci i młodzieży" - delegat na sejm, opiekun J. Machut
- I miejsce w IX edycji ogólnopolskiego konkursu o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki - "Pomóż ocalić życie bezbronnemu"
- I miejsce w V Archidiecezjalnym Konkursie Papieskim "Poznajemy dokumenty Ojca Świętego - Benedykt XVI Deus Caritas est oraz Spe Salvi", opiekun ks. A. Gański
- wyróżnienie w wojewódzkim konkursie literackim "ARCYBISKUP KAZIMIERZ MAJDAŃSKI - WSPANIAŁY KAPŁAN I WIELKI PATRIOTA", opiekun K. Sztengiert-Kowalczyk

Daria Cieślak
- IX miejsce w Polsce, I miejsce w województwie w debacie na temat ekorozwoju do XIX edycji "Sejmu dzieci i młodzieży" - delegatka na sejm, opiekun J. Machut

Katarzyna Zawadzka
- V miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, opiekun D. Gutowska
- I miejsce w rejonie i awans do etapu wojewódzkiego Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, opiekun D. Gutowska

Piotr Woźniak
- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym "ALCHEMIK", opiekun J. Burewicz Joanna Kister
- Wojewódzki Konkurs Języków Obcych "Pokaż nam język" - półfinał w Szczecinie, opiekun Monika Werner - Tomasikiewicz
- V Wojewódzki Konkurs Języków Obcych - finał w Szczecinie, opiekun M. Werner - Tomasikiewicz
- Ogólnopolski Konkurs Językowy Glossa"tag für Tag", opiekun Monika Werner - Tomasikiewicz

Klaudia Kubisz
- Wojewódzki Konkurs Języków Obcych "Pokaż nam język" - półfinał w Szczecinie, opiekun Monika Werner - Tomasikiewicz

Hanna Komisarz
- I miejsce w powiatowym konkursie "ARTYSTYCZNEGO CZYTANIA PROZY I POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ", opiekun B. Pietruczyk

Iwo Duszyński
- VI miejsce w wojewódzkim konkursie języka angielskiego "Pokaż nam język", opiekun R. Sadkowski
- 14 miejsce w V wojewódzkim konkursie języka angielskiego, opiekun R. Sadkowski
- II miejsce w etapie wojewódzkim w konkursie "Upowszechnianie Międzynarodowego Prawa Humanitarnego", opiekun D. Gutowska, J. Machut
- I miejsce w etapie rejonowym w konkursie "Upowszechnianie Międzynarodowego Prawa Humanitarnego", opiekun D. Gutowska, J. Machut
- II miejsce w powiatowym konkursie "ARTYSTYCZNEGO CZYTANIA PROZY I POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ", opiekun R. Sadkowski
- awans do II etapu Olimpiady Języka Angielskiego, opiekun R. Sadkowski

Róża Klimek
- awans do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, opiekun K. Sztengiert-Kowalczyk

Eryk Truszyński
- awans do II etapu Olimpiady Języka Hiszpańskiego, opiekun M. Werner-Tomasikiewicz i R. Sadkowski

Jonatan Komisarz, Iwo Duszyński, Marta Papuszka, Paweł Biernacki
- awans do II etapu Olimpiady Bankowej - opiekun B. Papuszka

Justyna Mędrek, Daria Karońska, Paula Damas
- awans do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiej Olimpiady Solidarności, opiekun B. Bartoszyńska

SUKCESY SPORTOWE - opiekunowie zespołów sportowych - Emil Grygowski i Łukasz Podemski

Bartosz Jemilianowicz
- III miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Województwa seniorów - gra indywidualna
- III miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Województwa seniorów - gra deblowa
- II miejsce w tenisie stołowym w Mistrzostwach Województwa seniorów - gra mikstowa
- IX miejsce w III Ogólnopolskim turnieju klasyfikującym juniorów
- III miejsce w III Wojewódzkim turnieju klasyfikujacym seniorów

Żaneta Zacharewicz
- II miejsce w Mistrzostwach Polski w motokrosie - maj 2013
- I miejsce w I Rundzie Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w motocrossie - maj 2013
- Mistrzyni Polski w Motokrosie w klasie kobiet
- I miejsce w motokrosie w klasie kobiet w Koszalinie

Drużynowo
- I miejsce w tenisie stołowym chłopców w finale wojewódzkim - awans do Mistrzostw Polski - Bartosz Jemilianowicz, Daniel Zubrzycki
- I miejsce w tenisie stołowym chłopców w finale regionu B w Międzyzdrojach - awans do finału wojewódzkiego
- III miejsce w tenisie stołowym dziewcząt w finale regionu B w Międzyzdrojach
- II miejsce w koszykówce dziewcząt w finale regionu B w Kołobrzegu
- I miejsce - Mistrzostwo Powiatu w koszykówce dziewcząt
- I miejsce - Mistrzostwo Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt
- I miejsce - Mistrzostwo Powiatu w tenisie stołowym chłopców
- II miejsce drużyny dziewcząt w Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej
- II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w Mistrostwach Powiatu
- II miejsce w piłce ręcznej chłopców w Mistrzostwach Powiatu
- II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu
- III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w Mistrzostwach Powiatu
- III miejsce w koszykówce chłopców w Mistrzostwach Powiatu
- III miejsce w siatkówce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu
- III miejsce w siatkówce chłopców w Mistrzostwach Powiatu
- III miejsce w siatkówce chłopców w turnieju o Puchar Starosty Goleniowskiego
- III miejsce w piłce nożnej dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu


Wyniki konkursów w roku szkolnym 2011/2012

Marta Damazer - za szczególne osiagnięcia w nauce oraz reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowtch, otrzymała STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW na rok szk. 2011/2012.

Klaudia Rojek
- finalistka etapu centralnego OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO - opiekun K. Sztengiert
- I miejsce i tytuł Laureata w XVI Ogólnopolskim Międzyszkolnym Konkursie Literackim o "Złote Pióro Prezydenta Jaworzna" - opiekun K. Sztengiert
- Finalistka VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego - opiekun - K. Sztengiert
- I Miejsce w Dyktandzie Ortograficznym organizowanym przez WSH TWP w Szczecinie w Ramach Obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego - opiekun K. Sztengiert
- I Wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Nagrody "Pawiego Pióra" - opiekun K. Sztengiert

Kornelia Ławniczak
- I miejsce i tytuł Laureata w konkursie literackim "Wizja mojej przyszłej rodziny" organizowanym przez KWP w Szczecinie - opiekun K. Sztengiert
- Finalistka VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego - opiekun K. Sztengiert
- Finalistka XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (na szczeblu okręgowym) - opiekun K. Sztengiert
- III miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Radość pisania" w kategorii Interpretacja wierszy Wisławy Szymborskiej
- III miejsce i tytuł laureata w okręgu w VIII edycji Ogólnopolskiego "Konkursu Papieskiego" Poświęconego Życiu i Nauczaniu Jana Pawła II - opiekun K. Sztengiert i ks. P. Buda

Joanna Kister
- Finalistka VIII Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego - opiekun K. Sztengiert
- Mistrzyni Województwa w Kategorii Juniorek z Siatkarskim Klubem UKS Barnim Goleniów - opiekun J. Staniucha
- Półfinały Mistrzostw Polski Juniorek z Siatkarskim Klubem UKS Barnim Goleniów - opiekun J. Staniucha

Konrad Sidor
- I miejsce w wojewódzkim konkursie "Ważne dziewięć miesięcy bez alkoholu" organizowanym przez fundację "Tęcza serc" i UM Szczecin - opiekun ks. P. Buda
- Wyróżnienie w VIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę Im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki "Pomóż Ocalić Życie Bezbronnemu" - opiekun ks. P. Buda
- Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Tadeusza Różewicza - opiekun K. Sztengiert
- Wyróżnienie w Konkursie Wojewódzkim w Kategorii Plastycznej "Wizja Mojej Przyszłej Rodziny" - opiekun K. Sztengiert
- Finalista VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Młodzi Przeciwko Patologiom Społecznym" organizowanej przez Wyższą Szkołę Nauk Społecznych w Warszawie - opiekun K. Sztengiert

Bartosz Jemilianowicz
- II miejsce w kategorii Senior w X Międzynarodowym Turnieju Miast Partnerskich o Puchar Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- I miejsce w kategorii Senior w grze deblowej w X Międzynarodowym Turnieju Miast Partnerskich o Puchar Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- I miejsce w kategorii Senior w grze pojedynczej w XI Międzynarodowym Turnieju Miast Partnerskich o Puchar Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- I miejsce w kategorii Junior w III Wojewódzkim Turnieju Klasyfikującym Juniorów w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- I miejsce w kategorii Junior w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Juniorów w grze pojedynczej w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- I miejsce w kategorii Junior w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Juniorów w grze deblowej w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- I miejsce w kategorii Junior w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Juniorów w grze mikstowej w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- III miejsce w kategorii Senior w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Seniorów w grze pojedynczej w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- III miejsce w kategorii Senior w II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikującym Seniorów w grze pojedynczej w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- I miejsce w kategorii Junior w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Juniorów w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- I miejsce w kategorii Junior w Drużynowych Półfinałach do Mistrzostw Polski Juniorów w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- XII miejsce w kategorii Junior w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- III Miejsce w kategorii Junior w Półfinałach do Indywidualnych mistrzostw Polski w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- V miejsce w kategorii Senior w Mistrzostwach Województwa Seniorów w grze podwójnej w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- I miejsce w kategorii Junior w Wojewódzkim Turnieju "Asów" w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz
- IV miejsce w kategorii Senior w Ogólnopolskim Turnieju Wielgowo-Cup w tenisie stołowym - opiekun J. Korkosz

Bartosz Jemilianowicz i Remigius Wawryczuk
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowym Turnieju tenisa stołowego chłopców - opiekun E. Grygowski

Julita Cieślak i Kornelia Patyk
- V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowym Turnieju tenisa stołowego dziewcząt - opiekun E. Grygowski

Drużyna koszykówki dziewcząt w składzie:
Katarzyna Końka, Paulina Osakiewicz - kapitan, Kinga Zawada, Marta Papuszka, Beata Mrówczyńska, Agata Szwabowicz, Elżbieta Wójcik, Agnieszka Pabisiak

- V miejsce w Mistrzostwach Województwa w koszykówce dziewcząt - opiekun - Ł. Podemski

Jonatan Komisarz
- XXIV miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Bankach "Instytucje bankowe" - opiekun B. Papuszka

Jonatan Komisarz, Iwo Duszyński, Łukasz Ciwiński, Błażej Siuda, Łukasz Wysocki
- Finaliści II etapu Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości - opiekun B. Papuszka
- Finaliści II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bankach - opiekun B. Papuszka

Agata Grygowska
- I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Szkół Województwa Zachodniopomorskiego w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego (PPN 30), kategoria dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych - opiekun M. Buniak, M. Skibiszewski

Sportowa reprezentacja I LO
- III miejsce w Wojewódzkim Plebiscycie festiwalu Kół Zainteresowań Szkół ponadgimnazjalnych "Moje Pasje" w kategorii: Koło Sportowe - opiekun Ł. Podemski, E. Grygowski

Drużyna I Pomocy w I LO
- III miejsce w Wojewódzkim Plebiscycie festiwalu Kół Zainteresowań Szkół ponadgimnazjalnych "Moje Pasje" w kategorii: Koło Matematyczne, Przyrodnicze, Techniczne - opiekun G. Połetek

Grupa Donum Vitae z I LO
- III miejsce w Wojewódzkim Plebiscycie festiwalu Kół Zainteresowań Szkół ponadgimnazjalnych "Moje Pasje" w kategorii: Koło o charakterze artystycznym - opiekun ks. P. Buda

INNE:
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców
- II miejsce w piłce ręcznej chłopców w turnieju towarzyskim im. S. Steczka.
- Oskar Bonda - I miejsce w powiatowych zawodach na Ergometrach Wioślarskich
- J. Kister, A. Krzewiak, K. Sosnowska - I miejsce w Miniolimpiadzie Bioetycznej dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Powiatu Goleniowskiego - opiekun - ks. P. Buda