WOLONTARIUSZE W AKCJI !!!

Dnia 14 marca, 19 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem i inicjatorem wydarzenia p. Natalią Szurgot wybrało się w odwiedziny do przytuliska dla zwierząt prowadzonego przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział Goleniów. Uczniowie zostali bardzo miło przyjęci przez Panią prezes zarządu TOZ, która chętnie opowiedziała o swojej pracy i zamiłowaniu do zwierząt.

Wolontariusze mieli okazję dowiedzieć się jakie potrzeby ma przytulisko i z jakimi problemami zmaga się na co dzień. Po tej rozmowie uczniowie przeszli do działania! Po dokładnej instrukcji postępowania z psem, każdy miał szansę wyprowadzić psiaka na spacer, co było przyjęte z wielkim entuzjazmem po obu stronach. Po spacerach, poczęstowaliśmy czworonożnych pupili smakołykami, które ze sobą przywieźliśmy. Gorąco zachęcamy do udziału w zbiórce mokrej karmy dla podopiecznych przytuliska! Za kontakt z przytuliskiem i umówienie spotkania bardzo dziękujemy p. Agnieszce Neryng, która niestety w tym dniu nie mogła z nami pojechać.

Natalia Szurgot