ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI OBOWIĄZUJE OD 3 września 2018 R.

KLASA I A,   KLASA I B,   KLASA II A,   KLASA II B,  
KLASA III A,   KLASA III B,   KLASA III C,  

nauczanie indywidualne:
Mateusz N. I A
Alan W. II A
Wiktoria T. II A
Sylwia M. III A
Szymon K. III C
Oskar B. III C
Wiktoria W. III C

KLASA I A

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 j. polski w-f dz l. wych. inf.II fizyka
 2  8.55 - 9.40 j. polski przedsięb. matematyka matematyka EDB
 3  9.50 - 10.35 ang.1,2/niem.3 ang.2,3/niem.1 ang.1/niem.2,3 religia geografia
 4 10.45 - 11.30 matematyka ang.2,3/niem.1 ang.1/niem.2,3 j. polski w-f ch
 5 11.40 - 12.25 matematyka WOS przedsięb. j. polski chemia
 6 12.40 - 13.25 w-f dz historia biologia w-f dz historia
 7 13.35 - 14.20 WOK j. polski w-f ch/inf.I   - religia
 8 14.25 - 15.10   -   - w-f ch   -   -
 9 15.15 - 16.00  -   -   -   -   -

KLASA I B

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 przedsięb. fizyka e.policyjna. historia EDB
 2  8.55 - 9.40 matematyka geografia e.policyjna. religia historia
 3  9.50 - 10.35 ang.1,2/niem.3 ang.2,3/niem.1 ang.1/niem.2,3 w-f dz WOS
 4 10.45 - 11.30 biologia ang.2,3/niem.1 ang.1/niem.2,3 matematyka w-f ch/inf.II
 5 11.40 - 12.25 w-f dz/inf.I matematyka w-f dz j. polski religia
 6 12.40 - 13.25 WOK matematyka l. wych. j. polski chemia
 7 13.35 - 14.20   - j. polski/TD> w-f ch przedsięb.   -
 8 14.25 - 15.10   -   - w-f ch   -   -
 9 15.15 - 16.00  -  -  -  -  -


KLASA II A

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 biol/geog niem.3 w-f dz. religia religia
 2  8.55 - 9.40 biol/geog niem.3 biol/geog j. polski matematyka
 3  9.50 - 10.35 j. polski w-f ch j. polski j. polski matematyka
 4 10.45 - 11.30 ang.1,2,3/niem.4w-f dz j. polski biol/geog j. polski
 5 11.40 - 12.25 matematyka j. polski ang.1,2,3/niem.4 w-f dz j. polski
 6 12.40 - 13.25 matematyka matematyka ang.1,2,3/niem.4 matematyka l. wych.
 7 13.35 - 14.20 ang.4/niem.1,2 historia historia w-f ch historia
 8 14.25 - 15.10 ang.4/niem.1,2 historia historia w-f ch   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -  -


KLASA II B

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 biol/geog niem.3 l. wych. w-f ch historia
 2  8.55 - 9.40 biol/geog niem.3 biol/geog w-f ch j. polski
 3  9.50 - 10.35 w-f dz religia e. policyjna historia w-f ch
 4 10.40 - 11.30 ang. 1,2,3/niem.4 matematyka e. policyjna biol/geog religia
 5 11.40 - 12.25 matematyka w-f dz ang.1,2,3/niem.4 WOS w-f dz/TD>
 6 12.40 - 13.25 matematyka WOS ang.1,2,3/niem.4 WOS WOS
 7 13.35 - 14.20 ang.4/niem.1,2 samoobrona j. polski j. polski WOS
 8 14.25 - 15.10 ang.4/niem.1,2 samoobrona j. polski j. polski   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

KLASA III A

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 w-f ch ang.2/niem.4 matematyka &ang.1,3/niem.5 l. wych.
 2  8.55 - 9.40 matematyka religia historia j. polski religia
 3  9.50 - 10.35 biol/geog biol./geogr. historia j. polski j. polski
 4 10.45 - 11.30 w-f dz historia w-f dz matematyka j. polski
 5 11.40 - 12.25 ang.1,3,4/niem.2,5 j. polski j. polski biol/geog matematyka
 6 12.40 - 13.25 ang.1,3,4/niem.2,5 w-f dz j. polski biol/geog w-f ch
 7 13.35 - 14.20 j. polski fakultety ang.2,4,5/niem.1,3 historia w-f ch
 8 14.25 - 15.10 EFiT fakultety ang.2,5/niem.1,3 ang.2/niem.4   -
 9 15.15 - 16.00   -   -  -   -   -

KLASA III B

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 fakultety ang.1/niem.4 j. polski ang.1,3/niem.5 w-f ch
 2  8.55 - 9.40 matematyka matematyka w-f dz matematyka w-f dz
 3  9.50 - 10.35 biol/geog biol/geog matematyka w-f j. polski
 4 10.45 - 11.30 j. polski j. polski matematyka religia chemia
 5 11.40 - 12.25 ang.1,3,4/niem.2,5 chemia chemia biol/geog historia
 6 12.40 - 13.25 ang.1,3,5/niem.2,5 chemia chemia biol/geog religia
 7 13.35 - 14.20 w-f ch fakultety ang.2,4,5/niem.1,3 historia l. wych.
 8 14.25 - 15.10 w-f ch fakultety ang.2,5/niem.1,3 ang.2/niem.4   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

KLASA III C

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 w-f ch ang.2/niem.4 historia ang.1,3,/niem.5 j. polski
 2  8.55 - 9.40 w-f dz matematyka j. polski matematyka j. polski
 3  9.50 - 10.35 biol/geog biol./geogr. w-f dz matematyka religia
 4 10.45 - 11.30 matematyka religia matematyka w-f dz ekonomia
 5 11.40 - 12.25 ang.1,3,4/niem.2,5 historia e. policyjna biol/geog historia
 6 12.40 - 13.25 ang.1,3,4/niem.2,5 j. polski e. policyjna biol/geog w-f ch
 7 13.35 - 14.20 historia fakultety ang.2,4,5/niem.1,3 l. wych. w-f ch
 8 14.25 - 15.10 historia fakultety ang.2,5/niem.1,3 ang.2/niem.4   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

Mateusz N. I a

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   -   -   -   -   -
 2   8.55 - 9.40   - historia biologia matematyka geografia
 3   9.55 - 10.40   - WOS j. polski religia EDB
 4 10.50 - 11.35   - przedsięb. matematyka j. polski matematyka
 5 11.45 - 12.30   - WOK-   - fizyka j. niemiecki
 6 12.40 - 13.25   - j. polski   - j. angielski   -
 7 13.35 - 14.20   - chemia   - j. angielski   -
 8 14.25 - 15.10   -   -   -   -   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

Alan W. II a

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   - historia   -   -   -
 2   8.55 - 9.40   - j. polski   - historia matematyka
 3   9.55 - 10.40   - j. polski   - geografia j. polski
 4 10.50 - 11.35   - geografia j. polski j. angielski j. angielski
 5 11.45 - 12.30   - matematyka matematyka j. niemiecki   -
 6 12.40 - 13.25   - matematyka matematyka   -   -
 7 13.35 - 14.20   -   -   -   -   -
 8 14.25 - 15.10   -   -   -   -   -
 9 15.15 - 16.00  -   -   -   -   -

Wiktoria T. II a

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   -   -   - religia religia
 2   8.55 - 9.40 j. angielski   -   - j. niemiecki   -
 3   9.55 - 10.40 matematyka   - matematyka biologia historia
 4 10.50 - 11.35   -   - matematyka matematyka biologia
 5 11.45 - 12.30 j. polski   - j. polski j. angielski matematyka
 6 12.40 - 13.25 j. polski   - historia   - l. wych.
 7 13.35 - 14.20   -   -   -   - j. polski
 8 14.25 - 15.10   -   -   -   -   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

Sylwia M. III a

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   -   -   -   -  
 2  8.55 - 9.40   -   -   -   - religia
 3  9.50 - 10.35   -   - matematyka   - biologia
 4 10.45 - 11.30 ETiF matematyka j. angielski   - historia
 5 11.40 - 12.25 j. polski matematyka historia   - j. polski
 6 12.40 - 13.25 j. polski biologia j. niemiecki   - j. polski
 7 13.35 - 14.20 j. angielski   - biologia   -   -
 8 14.25 - 15.10     -   -   -   -
 9 15.15 - 16.00     -   -   -   -

Szymon K. III c

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   -   -   -   -   -
 2   8.55 - 9.40 matematyka   - j. angielski j. polski matematyka
 3   9.55 - 10.40 j. polski matematyka biologia/TD> matematyka religia
 4 10.50 - 11.35 j. polski historia biologia historia historia
 5 11.45 - 12.30   - biologia e.policyjna ekonomia j. angielski
 6 12.40 - 13.25   -   - e-policyjna j. niemiecki   -
 7 13.35 - 14.20   -   -   -   -   -
 8 14.25 - 15.10   -   -   -   -   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

Oskar B. III c

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 w-f   - j. angielski   -   -
 2   8.55 - 9.40   -   - matematyka geografia historia
 3   9.55 - 10.40 matematyka   - geografia j. angielski ekonomia
 4 10.50 - 11.35 matematyka   - geografia j. niemiecki j. polski
 5 11.45 - 12.30 j. polski   - e. policyjna matematyka j. polski
 6 12.40 - 13.25 historia   - e. policyjna historia w-f
 7 13.35 - 14.20   -   -   - l. wych. w-f
 8 14.25 - 15.10   -   -   -   -   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

Wiktoria W. III c

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   -   -   -   -   -
 2  8.55 - 9.40   -   -   -   -   -
 3  9.50 - 10.35   -   -   -   -   -
 4 10.45 - 11.30   -   -   -   - j. niemiecki
 5 11.40 - 12.25 biologia j. angielski matematyka   -   -
 6 12.40 - 13.25 biologia j. angielski matematyka j. polski matematyka
 7 13.35 - 14.20 biologia historia ekonomia j. polski matematyka
 8 14.25 - 15.10   - historia   - j. polski ekonomia
 9 15.15 - 16.00   - historia   -   -   -