ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI OBOWIĄZUJE OD 4 września 2017 R.

KLASA I A,   KLASA I B,   KLASA II A,   KLASA II B,   KLASA II C,  
KLASA III A,   KLASA III B,   KLASA III C,  

nauczanie indywidualne:
Sylwia M. I A
Karolina Ł. I A
Szymon K. I C
Oskar B. I C

KLASA I A

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 w-f ch/inf I fizyka   -   - EDB
 2  8.55 - 9.40 w-f dz/inf II matemaryka WOK religia historia
 3  9.50 - 10.35 ang.1,4/niem.2,3 przedsięb. matematyka j. polski geografia
 4 10.45 - 11.30 religia w-f dz matematyka j. polski ang.2,3/niem.1,4
 5 11.40 - 12.25 przedsięb. j. polski ang.1,2/niem.3,4 chemia w-f ch
 6 12.40 - 13.25 j. polski j. polski w-f ch w-f dz matematyka
 7 13.35 - 14.20   - historia biologia ang.1,2,3/niem.4 l. wych.
 8 14.25 - 15.10   - WOS ang.4/niem.1,2   - ang. III
 9 15.15 - 16.00  -   -   -   -   -

KLASA I B

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   -   - inf I matematyka j. polski
 2  8.55 - 9.40 WOK geografia w-f dz/inf II w-f dz EDB
 3  9.50 - 10.35 ang.1,4/niem.2,3 religia e. policyjna j. polski w-f dz
 4 10.45 - 11.30 przedsięb. fizyka e. policyjna j. polski ang.2,3/niem.1,4
 5 11.40 - 12.25 matematyka WOS ang.1,2/niem.3,4 religia w-f ch.
 6 12.40 - 13.25 w-f ch historia w-f ch chemia matematyka
 7 13.35 - 14.20 biologia historia przedsięb. ang.1,2,3/niem.4 matematyka
 8 14.25 - 15.10   -   - ang.4/niem.1,2 l. wych. ang. III
 9 15.15 - 16.00  -  -  -  -  -


KLASA II A

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 ang.1,3/niem.2,5 w-f ch w-f dz. j. polski w-f dz
 2  8.55 - 9.40 ETIF religia historia j. polski ang.1,4/niem.2,3
 3  9.50 - 10.35 przedsięb. matematyka przedsięb. religia ang.2,3/niem.1,4
 4 10.45 - 11.30 matematyka j. polski geogr./biol. w-f dz biol./geogr.
 5 11.40 - 12.25 historia j. polski j. polski biol./geogr. biol./geogr.
 6 12.40 - 13.25 l. wych. historia ang.2,4/niem.1,5 biol./geogr. w-f ch
 7 13.35 - 14.20 j. polski ang.1,2,5/niem.4 matematyka historia w-f ch
 8 14.25 - 15.10 j. polski ang.4/niem.3 matematyka ang.3/niem.5   -
 9 15.15 - 16.00   -   - ang.5   -  -


KLASA II B

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 ang.1,3/niem.2,5 historia j. polski religia historia
 2  8.55 - 9.40 religia w-f dz matematyka matematyka ang.1,4/niem.2,3
 3  9.50 - 10.35 w-f ch w-f ch matematyka matematyka ang.2,3/niem.1,4
 4 10.40 - 11.30 w-f dz. chemia biol./geogr. chemia biol./geogr.
 5 11.40 - 12.25 matematyka matematyka w-f ch biol./geogr. biol./geogr.
 6 12.40 - 13.25 matematyka matematyka ang.2,4/niem.1,5 biol./geogr chemia
 7 13.35 - 14.20 j. polski ang.1,2,5/niem.4 w-f dz l. wych. j. polski
 8 14.25 - 15.10 j. polski ang.4/niem.3 przedsięb. ang.3/niem.5   -
 9 15.15 - 16.00   -   - ang. V   -   -

KLASA II C

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 ang.1,3/niem.2,5 w-f ch e. policyjna historia ekonomia
 2  8.55 - 9.40 j. polski przedsięb. e. policyjna j. polski ang.1,4/niem.2,3
 3  9.50 - 10.35 historia j. polski w-f dz w-f dz ang.2,3/niem.1,4
 4 10.45 - 11.30 historia l. wych. biol./geogr. religia biol./geogr.
 5 11.40 - 12.25 religia historia j. polski biol./geogr. biol./geogr.
 6 12.40 - 13.25 matematyka w-f dz ang.2,4/niem.1,5 biol./geogr. w-f ch
 7 13.35 - 14.20 samoobrona ang.1,2,5/niem.4 matematyka matematyka w-f ch
 8 14.25 - 15.10 samoobrona ang.4/niem.3 matematyka ang.3/niem.5   -
 9 15.15 - 16.00   -  - ang, V   -   -

KLASA III A

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 religia religia historia   - ang.2
 2  8.55 - 9.40 ang.1,3/niem.2,4 EFIT j. polski matematyka w-f dz
 3  9.50 - 10.35 j. polski biol./geogr. j. polski biol./geogr. j. polski
 4 10.45 - 11.30 j. polski biol./geogr. w-f dz biol./geogr. j. polski
 5 11.40 - 12.25 l. wych. w-f dz. matematyka j. polski ang.3/niem.2,4
 6 12.40 - 13.25 historia ang.2,4/niem.1,3 matematyka historia ang.1,3/niem.4
 7 13.35 - 14.20 historia j. polski ang.2,4/niem.1,3 w-f ch ang.1
 8 14.25 - 15.10   - matematyka w-f ch w-f ch   -
 9 15.15 - 16.00   -   -  -   -   -

KLASA III B

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 religia religia   - w-f dz ang.2
 2  8.55 - 9.40 ang.1,3/niem.2,4 biologia biologia biologia chemia
 3  9.50 - 10.35 j. polski j. polski matematyka matematyka chemia
 4 10.45 - 11.30 chemia historia chemia matematyka w-f dz
 5 11.40 - 12.25 w-f dz l. wych. ERM j. polski ang.3/niem.2,4
 6 12.40 - 13.25 biologia ang.2,4/niem.1,3 ERM j. polski ang.1,3/niem.4
 7 13.35 - 14.20 biologia matematyka ang.2,4/niem.1,3 w-f ch ang.1
 8 14.25 - 15.10 matematyka   - w-f ch w-f ch   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

KLASA III C

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   - j. polski matematyka matematyka ang.2
 2  8.55 - 9.40 ang.1,3/niem.2,4 j. polski matematyka matematyka matematyka
 3  9.50 - 10.35 religia biol./geogr. historia biol./geogr. j. polski
 4 10.45 - 11.30 j. polski biol./geogr. l. wych. biol./geogr. w-f dz
 5 11.40 - 12.25 w-f dz matematyka E. Pol. w-f dz. ang.3/niem.2,4
 6 12.40 - 13.25 matematyka ang.2,4/niem.1,3 E. Pol. religia ang.1,3/niem.4
 7 13.35 - 14.20 matematyka samoobrona ang.2,4/niem.1,3 w-f ch ang.1
 8 14.25 - 15.10   - samoobrona w-f ch w-f ch   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

Sylwia M. II a

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   -   -   -   -  
 2  8.55 - 9.40 ETIF z kl.   -   - historia j. polski
 3  9.50 - 10.35 matematyka j. angielski j. polski religia z kl. biologia
 4 10.45 - 11.30 j. polski j. angielski historia przedsięb. matematyka
 5 11.40 - 12.25 j. polski matematyka biologia   -   -
 6 12.40 - 13.25 l. wych. matematyka biologia   -   -
 7 13.35 - 14.20   - j. niemiecki   -   -   -
 8 14.25 - 15.10     -   -   -   -
 9 15.15 - 16.00     -   -   -   -

Karolina Ł. II a

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   -   -   -   - biologia
 2   8.55 - 9.40 ETIF z kl. religia z kl. j. angielski   - biologia
 3   9.55 - 10.40 j. polski j. polski biologia historia j. polski
 4 10.50 - 11.35 j. niemiecki matematyka j. polski historia   -
 5 11.45 - 12.30 matematyka angielski matematyka matematyka   -
 6 12.40 - 13.25 l. wych.   - przedsięb.   -   -
 7 13.35 - 14.20   -   -   -   -   -
 8 14.25 - 15.10   -   -   -   -   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

Szymon K. II c

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45 matematyka w-f z kl. E. Pol. biologia   -
 2   8.55 - 9.40 matematyka historia E. Pol. j. polski   -
 3   9.55 - 10.40 biologia historia j, polski matematyka   -
 4 10.50 - 11.35 biologia l. wych. Ekonomia religia z kl.  -
 5 11.45 - 12.30 religia z kl. j. niemiecki matematyka j. angielski   -
 6 12.40 - 13.25 j. polski   -   - j. angielski w-f z kl.
 7 13.35 - 14.20 samoobrona   -   -   - w-f z kl.
 8 14.25 - 15.10 samoobrona   -   -   -   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -

Oskar B. II c

LPgodziny zajęćponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
 1  8.00 - 8.45   - w-f z kl. E. Pol. j. polski-   -
 2   8.55 - 9.40   -   - E. Pol. geografia  
 3   9.55 - 10.40   - j. niemiecki geografia historia historia
 4 10.50 - 11.35 geografia l. wych z kl. j. angielski religia z kl. j. polski
 5 11.45 - 12.30 religia z kl. j. polski j. angielski przedsięb. matematyka
 6 12.40 - 13.25 matematyka   - matematyka matematyka w-f z kl.
 7 13.35 - 14.20 samoobrona   -   -   - w-f z kl.
 8 14.25 - 15.10 samoobrona   -   -   -   -
 9 15.15 - 16.00   -   -   -   -   -