ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1

8.03.2019 r.
ZASADY REKRUTACJI DO I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W NOWOGARDZIE
Drogi absolwencie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej! Już niedługo staniesz przed koniecznością wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły, przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, co chcesz robić w przyszłości, to Liceum jest właśnie szkołą dla Ciebie. Po ukończeniu szkoły bedziesz miał już średnie wykształcenie. Nastepnie możesz kontynuować naukę w szkołach policealnych, gdzie zdąbędziesz wymarzony zawód. Takie szkoły trwają zazwyczaj nie dłużej niż dwa lata. Możesz też pójść na wymarzone studia, jeżeli nadal chcesz się uczyć. Z wykształceniem średnim, jeśli tylko zechcesz, możesz po Liceum iść do pracy, bo wielu pracodawców wymaga dzisiaj wykształcenia średniego.
W ząłacznikach poniżej znajdziesz informację o proponowanych w naszej szkole klasach.
REGULAMIN REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Profile klas dla absolwentów gimnazjów:
- klasa humanistyczna
- klasa przyrodnicza z ratownictwem
- klasa policyjna
Profile klas dla absolwentów szkół podstawowych:
- klasa humanistyczna
- klasa przyrodnicza z ratownictwem
- klasa policyjna
podanie dla absolwentów SP - format pdf
podanie dla absolwentów SP - format docx
podanie dla absolwentów GIMNAZJUM - format pdf
podanie dla absolwentów GIMNAZJUM - format docx
ZAPRASZAMY DO I LO W NOWOGARDZIE!!!
1.03.2019 r.
UCHWAŁA RADY POWIATU GOLENIOWSKIEGO
Uchwała Rady Powiatu Goleniowskiego Nr 4/27/19 z dnia 28 lutego 2019, w sprawie likwidacji I Liceum Ogólnokształcącedodla Dorosłych w Nowogardzie wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr I w Nowogardzie.
tekst uchwały