12.03.2022 r.
ZASADY REKRUTACJI DO I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W NOWOGARDZIE
Drogi absolwencie Szkoły Podstawowej! Już niedługo staniesz przed koniecznością wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły, przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, co chcesz robić w przyszłości, to Liceum jest właśnie szkołą dla Ciebie. Po ukończeniu szkoły bedziesz miał już średnie wykształcenie. Nastepnie możesz kontynuować naukę w szkołach policealnych, gdzie zdąbędziesz wymarzony zawód. Takie szkoły trwają zazwyczaj nie dłużej niż dwa lata. Możesz też pójść na wymarzone studia, jeżeli nadal chcesz się uczyć. Z wykształceniem średnim, jeśli tylko zechcesz, możesz po Liceum iść do pracy, bo wielu pracodawców wymaga dzisiaj wykształcenia średniego.
Podania do szkoły można składać w wersji elektronicznej. Wypełniony kwestionariusz należy przesłać na maila szkoły: lo1@lo1.nowogard.ids.pl
Inne dokumenty będzie można dostarczyć w terminie późniejszym, zgodnie z terminami rekrutacji.
regulamin rekrutacji - pobierz
podanie do szkoły w formacie docx
podanie do szkoły w formacie pdf
ulotka informacyjna
1.03.2019 r.
UCHWAŁA RADY POWIATU GOLENIOWSKIEGO
Uchwała Rady Powiatu Goleniowskiego Nr 4/27/19 z dnia 28 lutego 2019, w sprawie likwidacji I Liceum Ogólnokształcącedodla Dorosłych w Nowogardzie wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr I w Nowogardzie.
tekst uchwały