ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1

10.01.2013 r.
JAGODA WIŚNIEWSKA - ABSOLWENTKA 2011
Dzień Dobry i witam.
Z ciekawości spojrzałam na stronę internetową szkoły zobaczyć, co się dzieje. Przeczytałam, że zbierano informacje o naszych dalszych losach, więc zdecydowałam sie napisać, żeby jedną lukę w tabeli absolwentów uzupelnić:) Pozdrawiam serdecznie wszystkich, słyszalam nawet, ze Pani Irena Stasiewicz sie pytała co robię, bardzo mnie to ucieszyło:) Wpierw studiowalam w Poznaniu 1 rok fizjoterapii na WSPiA w Poznaniu, jednak po rozmowie z mamą i dłuższym namyśle, widząc jak cieżko jest w Polsce i jak cieżkie sa perspektywy, postanowiłam wyjechać do Niemiec i tutaj kontynuowac naukę na wydziale Fizjoterapii. Byłam dodatkowo jeszcze na kursie językowym, kursie masażu stref refleksyjnych stop i odczytywaniu dolegliwości z nich. Teraz walczę o certyfikat językowy TestDAf dla cudzoziemców, by poprawic swoje dokumenty na studia. Pracuję w szpitalu jako Aushilfe w Bad Nauheim w Hessen i jednocześnie załatwiam sobie w tym samym miejscu jeszcze praktyki. Zastanawiam się czasami nawet, czy nie załatwic sobie dodatkowo po niemiecku rozszerzoną biologię i podstawową chemię, by poprawić wyniki, ktore sa dosyć nieciekawe. Dodam tylko jeszcze, że moja druga połówka idzie na kurs administracji systemem linux, tak na co dzień jest administratorem forum linuxmint.pl i polskim przedstawicielem tej odnogi Linuxa. (Ale to dla tych co byc moze chcieliby cos wiecej wiedziec, taka ciekawostka).
Mam nadzieje ze choc troche pomoglam i nie jest za pozno na takie relacje. Mimo minionych momentami mniej przyjemnych zdarzen (jak w kazdej szkole zreszta), milo wspominam te przygody i calkiem inaczej patrze teraz z perspektywy czasu. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam.

LOSY ABSOLWENTÓW Z ROKU 2011 - POBIERZ

65-LECIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. PPOR. E. GIERCZAK - ZOBACZ ZDJĘCIA