UCZENNICE I LO ODWIEDZIŁY WROCŁAW W RAMACH PROJEKTU CHŁOPSKIEJ SZKOŁY BIZNESU


       11 i 12 stycznia 2018 r. byliśmy uczestnikami wycieczki do Wrocławia, organizatorem było Stowarzyszenie Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego, a uczestnikami byli finaliści powiatowych rozgrywek Chłopskiej Szkoły Biznesu.


       Program wycieczki był bardzo bogaty i interesujący. Odwiedziliśmy HYDROPOLIS, interaktywną wystawę poświęconą wodzie i jej roli w życiu człowieka, Ziemi i Układu Słonecznego. Zobaczyliśmy także niesamowity budynek Hali Stulecia i poznaliśmy jego historię.
      Ogromne wrażenie zrobiło na nas Afrykarium we wrocławskim ZOO. Niesamowite gatunki ryb, foki , pingwiny, meduzy….. Cudowne!
      Wrocławski Rynek ozdobiony świątecznymi dekoracjami wzbudził w nas wiele pozytywnych emocji.
      Następnego dnia udaliśmy się na spotkanie z pracownikami NOKII, opowiedziano nam o pracy w firmie, warunkach zatrudnienia i pokazano mam laboratorium, w którym testuje się programu komputerowe. Ostatnim punktem wycieczki była Spółdzielnia Socjalna PANATO, gdzie metodą sitodruku wykonuje się nadruki na torbach, plecakach i koszulkach. Każdy z nas samodzielnie wykonał plecak, zabawa niesamowita ;-).
      Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego za wspaniałą wycieczkę, świetne towarzystwo i niezapomniane wrażenia.

Barbara Papuszka